بسته ی آموزشی فیلمنامه نویسی

بسته ی آموزشی فیلمنامه نویسی

قابل توجه علاقمندان به فیلمنامه نویسی و فیلمسازی ؛....

بسته ی پیشنهادی ما برای شما ، یک بسته ی آموزشی و کاربردی است ، تا بتوانید فیلمنامه نویسی را با آسانترین روشهای موجود بیاموزید و جزئیات این حرفه ی هنری را نکته به نکته ، یاد بگیرید ؛...

در این بسته ی آموزشی ، سه کتاب مهم درباره ی آموزش قواعد و اصول فیلمنامه نویسی و فیلمسازی وجود دارد که شما را به طور کامل در جریان صفر تا صد فنون فیلمنامه نویسی قرار می دهد .

شما با خواندن این کتابها ، می توانید  جزئیات مربوط به  ایده پردازی ،نوشتن طرح ،شخصیت پردازی ، دیالوگ نویسی ، صحنه پردازی ، و دیگر نکات مهم برای نوشتن انواع فیلمنامه ها را بیاموزید .

در این بسته ، علاوه بر این سه کتاب آموزنده و کاربردی ، یک فیلمنامه ی بلند سینمایی کامل در صدو چهارده صفحه هم وجود دارد که به همراه آن ، طرح ، سیناپس ، معرفی شخصیتها ، و تعریف لوکیشن ها نیز ضمیمه شده است ، تا شما را با نمونه ای از یک فیلمنامه ی کامل به همراه جزئیات و ضمائم آن ، آشنا نماید .

علاوه بر اینها ، در این بسته ، پانزده فیلمنامه ی کامل برای ساخت فیلم کوتاه و همچنین چندین مقاله  و مطلب کاربردی ، با عنوان چگونه یک فیلمنامه ی خوب بنویسیم ، هست که شما را با انواع طرح ها و فیلمنامه های کوتاه ، سینمایی ، تلویزیونی ، و حتی مستند ، آشنا می سازد .

با تهیه و دانلود این بسته ی فرهنگی آموزشی ، به گروه فیلمنامه نویسان حرفه ای بپیوندید و در جمع فیلمسازان قرار بگیرید .

فراموش نکنید که شما این بسته ی پربار و  ارزشمند را با قیمتی ناچیز دریافت می کنید ؛... به طوریکه با پرداخت مبلغ این بسته ، که در واقع یک چهارم از مبلغ امروزیِ یک کتاب است ، صاحب سه کتاب ، یک فیلمنامه ی بلند ، پانزده فیلمنامه ی کوتاه ، و چندین مطلب و  مقاله ی  کاربردی ارزشمند می شوید .